Zapraszamy do licytacji bombki malowanej przez Mariusza Wlazłego

mw_bombka.jpg

15 grudnia to okazja, by wejść w posiadanie bombki ozdobionej przez Mariusza Wlazłego. Patron fundacji, tak jak rok temu włączył się do akcji wspierającej Domowe Hospicjum dla Dzieci im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza.

Wtedy bombki Mariusza i Maćka "Gleby" Florka (zwycięzcy pierwszej edycji programu You Can Dance) zostały wylicytowane za rekordowe 2700 zł! Mamy nadzieję, że tegoroczna aukcja także zakończy się sukcesem.

Licytacja rozpocznie się o godz. 10:00 na antenie Radia Gdańsk. Do zabawy będzie można przystąpić, wysyłając SMS-y na numer 603 060 606.

Oprócz bombki Mariusza Wlazłego zwycięzca otrzyma piłkę z autografami drużyny Trefla Gdańsk.

Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza, które od ponad dekady w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia zaprasza do wspólnego malowania bombek osoby znane z życia publicznego.

- To jest wspólne świętowanie, gwiazdy malują gwiazdy - komentuje wiceprezes Fundacji Hospicyjnej Agnieszka Paczkowska. - Mam nadzieję, że to będą wielkie, świąteczne prezenty - dodaje.

Radia Gdańsk można słuchać na www.radiogdansk.pl