Optymistyczne spojrzenie na kolejny sezon

064.jpg

Mini Akademia Mariusza Wlazłego rozpoczyna ostatni miesiąc treningów. Na ile będzie to czas beztroskiej zabawy, a w jakim stopniu sportowa rywalizacja?

- Planujemy pracować do zakończenia roku szkolnego i to na "pełnych obrotach", ponieważ w drugiej połowie czerwca (17-18.06.) reprezentanci Akademii wezmą udział w turnieju Mucha Volley w Kluczborku. Liczę co najmniej na powtórkę sukcesów z zeszłego sezonu - mówi z uśmiechem trener Jarosław Nita. Przypomnijmy, że w naszym pierwszym turnieju o zasięgu ogólnopolskim jedna z naszych wychowanek - Majka wygrała w kategorii Bambini, a Kornelia i Antek zajęli trzecie miejsce. Z przebiegu całego roku szkolnego prowadzący także jest zadowolony.

- Przede wszystkim był on systematyczny! Dzięki temu rozwój naszych Akademiczek i Akademików, zarówno techniczny, jak i taktyczny przebiegał harmonijnie. W bieżącym roku pojawiło się też sporo nowych "twarzy", co daje optymistyczne spojrzenie na kolejny sezon - podkreśla. Sam trener także jest oceniany pozytywnie, nie tylko wśród wychowanków, ale i ich rodziców.

- Na pewno łatwiej się pracuje mając wysoki poziom zaufania zarówno wśród swoich podopiecznych, jak i ich opiekunów. Dodatkowo dobra atmosfera panująca na zajęciach procentuje poziomem rozwoju trenujących. W tym miejscu chciałbym ze swojej strony gorąco podziękować za wszystkie ciepłe słowa, które padły w opiniach o naszej Akademii - podsumowuje trener #WlazlyTeam.

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także