Sukces wychowanków SOV w MP młodzików

344085686_188113324100616_4858825797609369191_nss.jpg

Wychowankowie School Of Volley z sukcesami zakończyli udział w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzików. Zwycięstwo Arka Wlazłego z Treflem Gdańsk oraz 4 miejsce Oliwiera Burdy z Norwidem Częstochowa wywołały uśmiech u każdego w naszej fundacji, ale szczególnie u Magdaleny Sowały, która pierwszego z nich zna "od małego", a drugiego od 4 klasy podstawówki.

- Bardzo się cieszę z rewelacyjnych osiągnięć Arka i Oliwiera. To młodzi, zdolni i ambitni chłopcy. Arek ma siatkówkę w genach, ale ciężko pracuje na swój sukces. Oliwier to mój były wychowanek, absolwent klasy sportowo-językowej w SP 1 pod patronatem Mariusza Wlazłego. Tym bardziej jestem dumna, że rośnie nadzieja siatkarska – cieszy się Magdalena Sowała.Rozwój chłopca następował na jej oczach. Teraz, gdy przeniósł się z Bełchatowa do Częstochowy, wyniki jego nowego klubu Norwid, śledzi w Internecie.

- To naprawdę sympatyczny, miły i wesoły chłopak. Zawsze skupiony na treningach, słuchający wskazówek nauczycieli i trenerów, pełen zapału i determinacji – podkreśla wychowawczyni naszego absolwenta.

- Życzę zarówno Oliwierowi jak i Arkowi spełnienia marzeń, sportowych sukcesów i radości na boisku. Trzymam za Was kciuki chłopaki!!! – dodaje trenerka #WlazlyTeam.

Zobacz także