Volley Project 2012 - rusza już od 30 października

logo_fmw_dod.jpg

Już wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny, dzieci i młodzież wrócą do szkolnych ławek z nowymi nadziejami, motywacją i chęcią do pracy oraz pragnieniem zmierzenia się z kolejnymi wyzwaniami. We wrześniu w powiecie wieluńskim rusza również „Volley Project”. Nowy projekt sportowy Fundacji Mariusza Wlazłego, którego głównym założeniem jest szkolenie z zakresu piłki siatkowej dla dzieci i młodzieży. Przystąpienie do programu nie wymaga zbyt wielu formalności, a korzyści płynące z uczestnictwa są niezwykle atrakcyjne.

 

Celem programu jest kompleksowe wsparcie  zawodników trenujących siatkówkę oraz propagowanie sportu i jego sztandarowych zasad, takich jak zasady fair play, wytrwałość i niezłomność w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w codziennej pracy. Sportowiec, taki jak Mariusz Wlazły, może stanowić doskonały wzór dla młodych ludzi, jak realizować swoje marzenia ciężką pracą, wyrzeczeniami, ale także umiejętnością pracy w zespole i wsparciem dla młodszych zawodników. „Volley Project” zawiera w sobie wszystko to, co kapitan PGE Skry Bełchatów chce przekazać młodym adeptom piłki siatkowej.

Do „Volley Project” może się przyłączyć każda szkoła. To na nich oparty jest program. Wystarczy, że zainteresowany programem nauczyciel stworzy w swojej placówce grupę młodych sportowców, którzy będą  uczestniczyć w zajęciach sportowych dwa razy w tygodniu. Akces do programu oznacza również szansę na dodatkowy sprzęt sportowy oraz poszerzenie kwalifikacji nauczycieli wychowania fizycznego. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz wszystkie założenia „Volley Project” można znaleźć na oficjalnej stronie Fundacji w zakładce „Nasze projekty”.

„Volley Project” to wyjątkowa inicjatywa sportowa, z pewnością całkiem inna niż pozostałe. Fundacji Mariusza Wlazłego nie zależy na rywalizacji i konkurowaniu dzieci i młodzieży uczestniczących w inicjatywie, najważniejsze jest to aby dać młodym radość z obcowania z piłką siatkową. Jednocześnie jest to wspaniały sposób na promowanie zasady „fair play”, uczenie odpowiedzialności oraz ukazywanie pozytywnych form spędzania wolnego czasu.

My bawimy się siatkówką w profesjonalny sposób.

Baw się razem z nami!

Zobacz także