Konkurs na T-shirt Fundacji Mariusza Wlazłego

logo_fmw_dod.jpg

Chcesz wygrać podwójny bilet na mecz Ligi Mistrzów z udziałem PGE Skry Bełchatów, a dodatkowo jeszcze koszulkę Fundacji Mariusza Wlazłego  z jego oryginalnym autografem? Wystarczy zaprezentować jak według Ciebie może wyglądać nowa koszulka FMW!

 

Z okazji powstania Fundacji Mariusza Wlazłego, a tym samym  stworzenia jej oficjalnej strony internetowej - www.fundacjawlazlego.pl , ogłaszamy dla wszystkich kibiców siatkówki otwarty konkurs na nową koszulkę FMW. Głównym tematem przewodnim jest „Siatkówka na wesoło”. Każdy z was ma szansę przygotować grafikę, która ukaże piłkę siatkową w wyjątkowy, pozytywny sposób.

Przy tworzeniu grafik obowiązuje całkowita dowolność. Przede wszystkim liczy się wasza kreatywność i pomysłowość. Forma przygotowywanych prac jest swobodna. Mogą to być obrazy, rysunki, projekty typograficzne, kolaże, napisy. Jedynym uwarunkowaniem są kwestie techniczne, projekty zgłaszane do konkursu powinny mieć postać plików graficznych w formatach: jpg, jpeg, png, ai, psd lub eps.  

               Osoby, które przygotują najlepsze projekty mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Zwycięska grafika zostanie umieszczona na koszulce Fundacji Mariusza Wlazłego, która zostanie zaprezentowana podczas grudniowego siatkarskiego turnieju. Natomiast jego twórca otrzyma podwójne zaproszenie na mecz PGE Skry Bełchatów w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz  oficjalną koszulkę FMW z autografem jej założyciela.  

Więcej szczegółów znajdziecie oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu jest dostępny w zakładce „Nasze projekty/siatkówka na wesoło”.

Życzymy wszystkim powodzenia i czekamy na wasze projekty!

Zobacz także