III Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego

logo_fmw_dod.jpg

25 maja o godz. 9 w hali sportowej Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się kolejny Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego dla najmłodszych siatkarzy-amatorów. Do walki o zwycięstwo w trzech kategoriach (szkoły podstawowe, gimnazja) stanie kilkadziesiąt zespołów z województwa łódzkiego.

To trzecia edycja Turnieju organizowanego w ramach programu „Volley Project”. Przedsięwzięcie ma na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwoju umiejętności siatkarskich oraz zaszczepienia zasad gry fair play. Turnieje stanowią podsumowanie kilkumiesięcznej pracy uczniów z nauczycielami w ramach ponadprogramowych zajęć sportowych prowadzonych w szkołach.

Akcję wspierają: PGE Polska Grupa Energetyczna SA, Centrum Elektryczne „Ania”.

Zapraszamy na III Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego. 25 maja br., hala sportowa ul. Częstochowska 35 w Wieluniu. Start: godz. 9.