Charytatywnie w Oleśnicy

logo_fmw_dod.jpg

Miniony weekend to kolejna impreza charytatywna, w której wzięła udział PGE Skra Bełchatów. Zespół z Mariuszem Wlazłym zagrał dla chorych dzieci z Oleśnicy i okolic.

Tegoroczny turniej miał mocną obsadę. Obok drużyny z Bełchatowa o zwycięstwo walczył Wkręt-Met AZS Częstochowa, Berlin Recycling Volleys oraz Sir Safety Perugia. W sobotę PGE Skra zmierzyła się z niemieckimi siatkarzami, pokonując ich 3:1. W drugim dniu turnieju zespół pod wodzą Jerzego Nawrockiego postawił kropkę nad i. W spotkaniu z Włochami Mariusz Wlazły z kolegami nie oddali ani jednego seta.

PGE Skra Bełchatów wygrała turniej. To do niej powędrował puchar burmistrza Oleśnicy. Największymi zwycięzcami są jednak Natan Doliński i Tomasz Struga. To do nich powędrowały pieniądze zebrane w czasie imprezy. Zostaną one przeznaczone na rehabilitację.

Turniej w Oleśnicy to również ceremonia wkopania drzewek w Alei Zasłużonych dla Sportu oraz nadanie imienia szatni w hali sportowej, w której odbyła się impreza. Od soboty jej patronem jest PGE Skra Bełchatów.