Wspieramy WIOSNĘ!

logo_fmw_dod.jpg

Mariusz Wlazły włączył się w kolejną akcję charytatywną. Tym razem wspiera Stowarzyszenie WIOSNA. Cel? Pozwolić najmłodszym uwierzyć w samych siebie.

„Akademia Przyszłości” to unikatowy projekt Stowarzyszenia WIOSNA. Pomaga dzieciom, które w swoim środowisku zostały „skreślone”. Poprzez pracę ze specjalnymi trenerami, zwanymi tutorami, najmłodsi budują wiarę we własne siły.

Praca przynosi pierwsze efekty. 81 proc. młodych studentów Akademii Przyszłości uznało naukę za ciekawą. 83 proc. poprawiło oceny. Najważniejsze jednak, że aż 91 proc. dzieci dostrzega i wymienia swoje mocne strony.

By rozwijać działania WIOSNY potrzebne są pieniądze. W ich zdobyciu ma pomóc specjalna aukcja organizowana przez Stowarzyszenie. Można na niej wylicytować przedmioty podarowane m.in. przez Anię Wyszkoni, Kamila Bednarka czy zespół Enej. Akcję wspiera również Mariusz Wlazły.

Co zrobić by pomóc? Wystarczy wejść na http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15042537 i licytować! Trzeba się spieszyć, bo czasu pozostało niewiele. Aukcja potrwa tylko do godz. 21:00 w najbliższy poniedziałek.

Cały dochód zostanie przekazany Akademii Przyszłości w Kielcach.