VI Turniej Fundacji

logo_fmw_dod.jpg

14 grudnia 2014r. o godz. 9 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Białej rozpocznie się kolejny Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego dla siatkarzy-amatorów. W walce o tytuł najlepszej drużyny turnieju zmierzą się Gimnazja z miejscowości Biała, Mokrsko, Skomlin, Lututów, Walichnowy i Ostrówek.

To już VI Turniej organizowany przez Fundację Mariusza Wlazłego. Przedsięwzięcie ma na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwoju umiejętności siatkarskich oraz zaszczepienia zasad gry fair play.

Dla zwycięzców czekają nagrody rzeczowe jak i również bony podarunkowe, które można wykorzystać na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 1000 złotych.

Akcję wspierają: PGE Polska Grupa Energetyczna SA, Barilla, Elbud-KNX, Centrum Elektryczne „Ania”, Cep.

Zapraszamy na VI Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Białej.

Rozpoczęcie rozgrywek godz. 9:00, oficjalne otwarcie godz. 12:00