Barilla dołączyła do nas!

barilla-logo.png

Barilla dołączyła do grona Partnerów Fundacji Mariusza Wlazłego. Współpraca będzie nakierowana głównie na wsparcie działań realizowanych w ramach upowszechniania piłki siatkowej. Dzięki zaangażowaniu firmy Barilla możemy dać szansę najmłodszym amatorom siatkówki w odkrywaniu pasji i rywalizacji sportowej podczas turniejów siatkarskich.

Miło nam, że teraz wspólnie będziemy działać na rzecz dzieci i młodzieży. Liczymy, że dzięki wsparciu Partnerów Fundacji, w tym firmy Barilla, nasza siatkarska rodzina będzie się systematycznie powiększać.

Barilla to wiodąca włoska firma rodzinna, która już prawie 140 lat prowadzona jest przez rodzinę Barilla pod kierownictwem braci Guido, Luca i Paolo. Barilla tworzy produkty do codziennej konsumpcji, które są podstawą zdrowej i znanej na całym świecie diety śródziemnomorskiej. Stale poszukuje doskonałości w smaku i trzyma pieczę nad zapewnieniem odpowiedniego bilansu odżywiania.