V Turniej Fundacji

logo_fmw_dod.jpg

8 czerwca 2014r. o godz. 9 w hali sportowej Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się kolejny Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego dla najmłodszych siatkarzy-amatorów. Ponad 200 uczestników będzie walczyć  o zwycięstwo w trzech kategoriach (szkoły podstawowe, gimnazja).

To już V Turniej organizowany przez Fundację Mariusza Wlazłego. Przedsięwzięcie ma na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwoju umiejętności siatkarskich oraz zaszczepienia zasad gry fair play. Turnieje stanowią podsumowanie kilkumiesięcznej pracy uczniów z nauczycielami w ramach ponadprogramowych zajęć sportowych prowadzonych w szkołach.

Akcję wspierają: PGE Polska Grupa Energetyczna SA, Elbud-KNX, Centrum Elektryczne „Ania”

Zapraszamy na V Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego hala sportowa ul. Częstochowska 35 w Wieluniu. Start: godz. 9.