Malowany Piątek - druga edycja!

logo_fmw_dod.jpg

Po raz drugi spotkamy się w Galerii Olimpia, aby wspólnie malować pisanki i wspierać Fundację Wlazłego! 18.04, w godzinach 11.00 – 16.00 Wspólnie z artystami, urzędnikami, sportowcami, politykami i z mieszkańcami pomożemy dzieciakom spełniać ich sportowe marzenia. W zeszłym roku wspólnie zebraliśmy 3.896 zł.

Zaproszeni goście znów pomalują swoje pisanki i przekażą je na specjalną licytację, z której całkowity dochód zostanie przekazany Fundacji Wlazłego. Dodatkowo, za każde jajo pomalowane przez klientów – Galeria przekaże fundacji 5 zł.

Zapraszamy do malowania, pomagania i do spotkań z najbardziej znanymi osobami z regionu.

Liczymy na Waszą obecność!.

Zapraszamy do Galerii Olimpia (Bełchatów, ul. Kolejowa 6) 18.04, w godz. 11.00-16.00.