Kolejne wyróżnienie naszych wychowanków

22639bb.jpg

Uczniowie School Of Volley coraz częściej otrzymują powołania do kadr wojewódzkich na imprezy krajowe. Po udanym występie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Arkadiusz Wlazły i Oliwier Burda otrzymali kolejne wyróżnienie – nominację na VIII Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy.

Zawody rozgrywane od 5 do 7 czerwca zgromadziły ponad 300 zawodniczek i zawodników. Nasi podopieczni wystąpili w kategorii szkół podstawowych. Uczeń 8 S reprezentował Południe, a wychowanek naszej fundacji, który po przenosinach do Gdańska trenuje w Treflu - zespół Północy.

- Uważam, że było fajnie i wyjechałem bogatszy o kolejne doświadczenia, ponieważ na tym turnieju nie było już słabych drużyn. Grali w nich sami najlepsi zawodnicy z danego regionu. Z mojej postawy na pewno jestem zadowolony. Zagraliśmy dobry turniej, nie przegraliśmy żadnego meczu – podsumował Oliwier.
Powołania wysłane przez Trenerów Regionalnych SOS.

W Bydgoszczy mogliśmy oglądać rywalizację najzdolniejszej młodzieży w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych. Poprzedni taki turniej rozegrany został w 2019 roku w Elblągu. W 2020 i 2021 roku pandemia uniemożliwiła rozegranie rywalizacji.

– Był to najlepszy Turniej Talentów w dziesięcioletniej historii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – ocenił szef tego projektu Waldemar Wspaniały.

Zobacz także