Trenerzy #WlazlyTeam życzą Radosnej Wielkanocy

pap_8340_--_kopia_1040x0.jpg

Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy życzenia dla wszystkich wychowanków Fundacji Mariusza Wlazłego, złożone przez trenerów #WlazlyTeam.

- Drodzy uczniowie! Życzę Wam zdrowych, pogodnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych, rodzinnych spotkań, smacznych potraw i odpoczynku od szkoły - przekazuje wychowawca 8 S pod patronatem Mariusza Wlazłego, Piotr Cyniak.

- Moi kochani Uczniowie, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam, abyście mieli czas na odprężenie i wypoczynek po intensywnym okresie pracy. Niech ten czas przyniesie Wam radość, ukojenie i spokój, a także pozwoli na regenerację sił przed kolejnymi wyzwaniami. Życzę wszystkim wiosennego optymizmu oraz pięknych chwil spędzonych z bliskimi przy świątecznym stole - dodaje Magdalena Sowała.

Opiekunowie naszych najmłodszych grup także mają nadzieję, na udaną świąteczną przerwę swoich podopiecznych.

- Na nadchodzącą wiosenną przerwę świąteczną, życzę wszystkim naszym Akademiczkom i Akademikom nieustającego wigoru, chęci do dalszego samodoskonalenia i niegasnącej miłości do siatkówki. Ale przede wszystkim spokojnych, rodzinnych chwil, które są nieocenione, zbyt często niedoceniane ale bezcenne - życzy trener w naszej bełchatowskiej Mini Akademii Mariusza Wlazłego, Jarosław Nita.

A Wojciech Janas z Akademii Mariusza Wlazłego w Bielkówku dodaje:

- Odpoczynku, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, dużo wiosennej energii, optymizmu i radości. Smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Całą fundacją przyłączamy się do życzeń!

Zobacz także