School Of Volley na Facebooku

nabor1.jpg

Oprócz dobrze Wam znanego profilu Fundacji Mariusza Wlazłego, na najbardziej popularnym z serwisów społecznościowych znajdziecie także fanpage naszej klasy sportowo-językowej School Of Volley.

Nie zabraknie tam najważniejszych informacji nt. zajęć szkolnych, galerii zdjęć, ale i ciekawostek związanych z siatkówką. Jak przyznaje pomysłodawca projektu i patron Fundacji: - Chciałbym jak najbardziej uczestniczyć w życiu tej klasy i stworzyć oprócz fajnej grupy dzieci, także grupę z rodzicami i pedagogami. Chciałbym, aby ta społeczność była jedną wielką rodziną, która się wspiera.

Pomocny będzie w tym także fanpage, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony nie tylko przez dzieci i rodziców, ale także przez wszystkie osoby zainteresowane siatkówką. Link do strony TUTAJ