III Szkolenie Trenerów

logo_fmw_dod.jpg

20 kwietnia 2013 w SP Ruda o godzinie 10:00 odbędzie się III z cyklu szkoleń dla trenerów Fundacji Mariusza Wlazłego.

Szkolenie przeprowadzi Pan:

dr Grzegorz Grządziel

Kierownik Zakładu Piłki Siatkowej Katedry Gier Zespołowych Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Organizator i wykładowca konferencji o siatkówce w latach 1991 - 1993 i 2006 - 2009.

Były: członek Europejskiej Federacji Piłki Siatkowej - CEV, wiceprezes W.Z.P.S w Katowicach. Autor 6 książek i wielu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych. Wykładowca Międzynarodowej Federacji Siatkówki - FIVB za granicą (Grecja, Kanada, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki).

Kariera trenerska od 24 roku życia. Najpierw z klasami sportowymi. Reprezentacja Polski Juniorek (6 miejsce ME), Kolejarz Katowice, Sokół Chorzów, Kuwejt (1992 - 1995), Emiraty Arabskie (1995 - 1998) z zespołami męskimi. Trener klasy mistrzowskiej w siatkówce.
Wyszkolił kilkuset instruktorów i trenerów siatkówki.