Z nowym rokiem, nowym krokiem

mlodzik21.jpg

W dobie pandemii każda namiastka normalności jest na wagę złota. Czekamy na powrót do szkoły naszych podopiecznych z klas sportowo-językowych pod patronatem Mariusza Wlazłego, wiele wskazuje na to, że niebawem treningi wznowi Mini Akademia, ale póki co cieszymy się, że w kategorii młodzików mogą rywalizować najstarsi uczniowie. I to z jakimi wynikami!

Nasi reprezentanci mieli to szczęście, że ich treningi mogły być prowadzone. W grudniu spotykali się dwa razy w tygodniu, ale już od stycznia wrócili do wcześniejszego planu zajęć i będą ćwiczyć trzykrotnie. Na pierwszy turniejowy start w 2021 roku także nie musieli długo czekać, ponieważ od 24 stycznia mogli powrócić do rywalizacji młodzików. W trzecim turnieju grupy III na własnym boisku pokonali... byłe kluby Mariusza Wlazłego (SPS Zduńską Wolę 2:1 oraz WKS Wieluń 2:0) i awansowali w tych rozgrywkach o szczebel wyżej.

- Gratulacje dla chłopaków. Dobrze się spisali, ale wiemy nad czym musimy pracować przez kolejne dwa tygodnie, aby wypaść jeszcze lepiej - komentuje Agnieszka Gonerska i nawołuje: - Trzymajmy kciuki za I grupę!

Będziemy oczywiście kibicować naszym wychowankom.

Zobacz także