Wielkanocne życzenia od trenerów

kartka_wielkanoc.jpg

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy życzenia od trenerów dla wszystkich wychowanków Fundacji Mariusza Wlazłego.

- Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam dużo zdrowia, spokoju, radości, wiosennego nastroju, smacznego jajka, mokrego Śmigusa Dyngusa oraz nadziei na lepsze czasy. Abyśmy jak najszybciej spotkali się na hali sportowej – życzy trener i wychowawca 6 S pod patronatem Mariusza Wlazłego Piotr Cyniak.- Święta to czas, aby pobyć z najbliższymi, odpocząć od komputera, lekcji, wczesnego wstawiania. Życzę Wam kochani zdrowia, spokoju, radości, pysznych koszyczków, rodzinnych chwil, ale przede wszystkim wiary, że niedługo spotkamy się wszyscy razem, uściskamy i zagramy w waszą ukochaną siatkówkę. Wesołych Świat dla Was i dla Waszych rodzin moi mali siatkarze – dodaje nauczycielka i trenerka w klasie 7 S Magdalena Sowała.Opiekunowie naszej najmłodszej grupy w Mini Akademii Mariusza Wlazłego także mają nadzieję, że będą mogli zobaczyć się wkrótce ze swoimi podopiecznymi.

- Przede wszystkim zdrowia i odporności, ale również motywacji, inspiracji, formy olimpijskiej oraz szybkiego powrotu do szkoły i treningów – przekazuje Jarosław Nita. Natomiast Agnieszka Gonerska uzupełnia: - Zdrowych i pogodnych Świat, mokrego Dyngusa i bogatego zajączka!

Całą fundacją przyłączamy się do życzeń!

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także