Urodzinowe życzenia od #WlazlyTeam

20220801_082_grze7229_rad.jpg

4 sierpnia 1983 roku na świat przyszedł Mariusz Wlazły. Legenda polskiej siatkówki, multimedalista, laureat wielu nagród, ale co równie ważne - idol milionów, który inspiruje zarówno młodych adeptów siatkówki, jak i tych, którzy mieli okazję z nim współpracować. Dziś oddajemy głos jego wychowankom i trenerom z klas sportowo-językowych oraz zaprzyjaźnionej z nami grupie z Akademii Siatkówki Syców. #WlazlyTeam oprócz życzeń z okazji urodzin przekazał patronowi naszej fundacji kilka słów od serca.

Jaki wpływ na Wasz osobisty i sportowy rozwój ma osoba Mariusza Wlazłego?

Zosia (absolwentka 8 S):
Dzięki Panu Mariuszowi spędziliśmy ostatnie trzy lata w super klasie, z super ludźmi i super nauczycielami wychowania fizycznego, mając dwie lekcje dziennie, czyli to, co kochamy – sport i siatkówkę. Przede wszystkim dał nam możliwość podążania za swoimi sportowymi marzeniami. Nauczył mnie bardzo wielu umiejętności, szczególnie spokoju i opanowania podczas meczu, bo w tym jest zdecydowanie najlepszy. Dał mi wiele życiowych rad, jest zawsze, kiedy potrzebuję wsparcia, podpowiedzi, kluczowego słowa. Jest naprawdę wyjątkowym człowiekiem, którego uwielbiam całym sercem!

Nikola (absolwentka 8 S): Pan Mariusz jest bardzo inteligentną osobą, po wielu doświadczeniach życiowych i zawsze podczas spotkań przekazuje nam bardzo wartościowe słowa, które nas kształtują.

Wiktoria (absolwentka 8 S): Jesteś inspiracją, motywacją i dumą, a przede wszystkim dobrą energią!

Alan (uczeń 8 S): Cieszę się, że jestem w klasie pod patronatem Mariusza Wlazłego, gdyż mogę spełniać swoje marzenia. Nauczyłem się od niego pokonywać trudności, ale również czerpać radość, jaką daje mi siatkówka.

Oliwier (absolwent 8 S): Dziękuję za wspaniałą sportową przygodę, jaką mogłem przeżyć w School of Volley. Podczas niezliczonych godzin na parkiecie odkryłem niesamowity świat piłki siatkowej, a w Panu Mariuszu mentora i przyjaciela. To dzięki Panu dziś wiem, że siatkówka jest moim życiem. Trenowanie i nauka w klasie SOV nauczyło mnie wiary w siebie i swoje umiejętności, a także konsekwencji i współdziałania w dążeniu do wyznaczonego celu.

Anna Nowicka (Prezes Stowarzyszenia Możesz WIĘCEJ): Mariusz Wlazły to ikona, mistrz świata, a dla naszych wychowanków wzór do naśladowania. Móc obserwować go na boisku, kibicować, ale też trenować z mistrzem to wartości, których tak naprawdę nie da się opisać. To emocje, które zostaną z naszymi wychowankami na zawsze.

Karol (wychowanek Akademii Siatkówki Syców): Do dzisiaj pamiętam słowa Pana Mariusza, że stale trzeba trenować i próbować wiele razy, nawet, kiedy na początku nam się nie udaje, bo przecież nikt nie urodził się mistrzem. Móc trenować z nim, brać udział w obozach Fundacji, to bezcenne doświadczenie. Obiecuję dać z siebie jak najwięcej i nie zawieść!

Kuba (wychowanek Akademii Siatkówki Syców): Panie Mariuszu, dzięki Pana patronatowi mogę trenować na wysokim poziomie, a udzielone wsparcie daje mi też wiele motywacji oraz chęci do gry.

Ola (uczestniczka Akademii Siatkówki Syców): Treningi i udział w obozie z naszym patronem i trenerami Fundacji pozwoliły mi uwierzyć w swoje możliwości. Siatkówka jest wymagająca, ale uczy nas cierpliwości, systematyczności, wspólnego działania. Wspólne treningi pokazały, że trenując razem możemy się również dobrze bawić, że siatkówka daje dużo radości.

Hania i Michalina (uczestniczki Akademii Siatkówki Syców): Dzięki Panu Mariuszowi znalazłyśmy motywację i inspirację do dalszego doskonalenia siatkówki.

Czego życzycie Mariuszowi z okazji urodzin?

Alan: Z okazji urodzin życzę Panu Mariuszowi dalszych sukcesów zawodowych, dużo zdrowia, szczęścia i aby zawsze jego drużyna wygrywała mecze.

Nikola: Przede wszystkim zdrowia, uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń oraz rozwoju osobistego w życiu prywatnym i zawodowym.

Zosia: Przede wszystkim wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka - bo to najważniejsze, wytrwania w nauce - bo to niełatwe, radości z każdego dnia, uśmiechu na twarzy, dążenia do celów oraz spełnienia wszystkich marzeń!

Wiktoria: Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze dla mega wspaniałego człowieka, Mariusza Wlazłego! Niech zdrowie i moc będą z Tobą!

Oliwier: W dniu urodzin mojemu Patronowi życzę, aby sukcesy jego podopiecznych sprawiały mu satysfakcję i były powodem do dumy. Pozdrawiam!

Magdalena Sowała (wychowawczyni naszych pierwszych absolwentów): Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia, dużo siły wewnętrznej oraz sukcesów na każdym polu. Szczęścia pośród najbliższych i spokoju ducha. Czasu na realizowanie swoich największych pasji i spełnienia marzeń. Pomyślności we wszystkich, podejmowanych przez Ciebie, projektach. Uśmiechu, miłości, sto lat!

Piotr Cyniak (wychowawca 8 S): ... i zapału w nauce! :)

Anna Nowicka (Prezes Stowarzyszenia Możesz WIĘCEJ) i Anna Szura (trenerka w Akademii Siatkówki Syców): W dniu urodzin życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, radości i satysfakcji z rzeczy, które się realizuje, spełnienia wszystkich marzeń i planów, sukcesów na studiach, bo nowe umiejętności z pewnością będą wykorzystane na 100 % i oczywiście dobrego sezonu - bez kontuzji!

Karol: W dniu urodzin życzę naszemu Patronowi dużo siły i motywacji w nowym sezonie PLS i dziękuję za moc emocji, jakie przeżywamy, kibicując. Wszystkiego najlepszego!

Kuba: W dniu urodzin życzę Panu dużo zdrowia, szczęścia oraz dalszych sukcesów sportowych. Spełnienia wszystkich planów, tych zawodowych i prywatnych. Niech to będzie dla Pana wyjątkowy sezon w PLS.

Ola: W dniu urodzin życzę naszemu patronowi odwagi w wytyczaniu nowych celów, sportowej rywalizacji w nowym sezonie, uśmiechu każdego dnia i samych przyjaciół wokół siebie.

Hania i Michalina: Życzymy mu dużo zdrowia i dalszych sukcesów "w zawodzie". Dziękujemy i nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Od rana za pośrednictwem mediów społecznościowych kibice z całej Polski przesyłają solenizantowi serdeczne życzenia. Dołączamy się do wszystkich. 100 lat!

Fot. 058sport.pl

Zobacz także