Trenerzy #WlazlyTeam życzą Wesołych Świąt Wielkanocnych

pap_8340_--_kopia.jpg

Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy życzenia dla wszystkich wychowanków Fundacji Mariusza Wlazłego, złożone przez trenerów #WlazlyTeam.

- Kochani uczniowie! Życzę Wam zdrowych, radosnych, pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery Świąt Wielkanocnych. To chwila dla Was, aby odpocząć, spotkać się z najbliższymi i trochę podjeść – mówi z uśmiechem wychowawca 8 S pod patronatem Mariusza Wlazłego Magdalena Sowała. - I pamiętajcie o Lanym Poniedziałku! Pogodnych Świąt moi "mali wielcy" siatkarze – dodaje.

- Szczęścia, słońca, pomyślności, w święta samych dobrych gości! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych, no i zdrowych – przekazuje z humorem wychowawca młodszej z naszych klas Piotr Cyniak.

- Życzę wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, mokrego Dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnej atmosferze – dodaje trenerka naszych uczniów, występujących w kategorii młodzików Monika Stasiak.

Opiekunowie naszej najmłodszej grupy w Mini Akademii Mariusza Wlazłego także mają nadzieję, na udaną świąteczną przerwę swoich podopiecznych.

- Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu na lepszą przyszłość – przekazuje Jarosław Nita.

O naszych wychowankach nie zapomniała przebywająca na urlopie macierzyńskim Agnieszka Gonerska.

- Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, radosnego i wiosennego nastroju w sportowej atmosferze – przekazuje nasza trenerka.

Całą fundacją przyłączamy się do życzeń!

Fot. Paweł Piotrowski