Trefl (ich) zaskoczył!

img-20220309-wa0004.jpg

Za nami pierwsze emocjonujące spotkania ćwierćfinałowe PlusLigi. O komentarz poprosiliśmy naszych uczniów z klas sportowo-językowych pod patronatem Mariusza Wlazłego. Swoimi wrażeniami podzielili się Zosia oraz Igor.

Jak oceniacie wyniki pierwszych meczów ćwierćfinałowych? Było zaskoczenie?

Zosia:
Szczerze? Nie spodziewałam się takich wyników ostatnich meczów. Jest bardzo duże zaskoczenie, ale to pokazuje, na jak wysokim poziomie mamy drużyny w PlusLidze. Walczące do samego końca.
Igor: Największym zaskoczeniem była dla mnie wygrana Trefla, ponieważ przegrywali 0:2, a mimo to wygrali.

Kto Waszym zdaniem awansuje do półfinałów?

Igor:
Chyba nie będzie to zaskoczeniem jak odpowiem, że ZAKSA, Resovia, Trefl i Skra.
Zosia: Po ostatnich spotkaniach naprawdę bardzo trudno ocenić. Wiadomo natomiast, komu ja zawsze kibicuję i wierzę w to (uśmiech)!

A jak podsumujecie końcówkę sezonu w wykonaniu Trefla Gdańsk?

Igor:
Treflowi szło słabo, ale teraz gra na najwyższym poziomie.
Zosia: Myślę, że to wielkie zaskoczenie dla kibiców siatkówki. Każdy widział, że ostatnio Trefl trochę słabo wypadał, a tu nagle takie coś! Naprawdę cieszą takie wyniki. Jak to Pan Mariusz napisał w swoim poście: warto grać do końca!

Fot. Paweł Piotrowski