Rodzice o Mini Akademii Mariusza Wlazłego - cz. I

1_044_1440x0_1.jpg

Mini Akademia Mariusza Wlazłego to najmłodsza grupa wśród naszych bełchatowskich adeptów siatkówki. W tym roku szkolnym za zajęcia zapisały się kolejne dzieci. Formalnie dokonali tego rodzice uczestników, ale za ich namową. Oddajemy zatem głos mamom naszych podopiecznych.

- Szymon sam nam powiedział, że chciałby uczęszczać na zajęcia siatkówki, więc zapisaliśmy go. Treningi jak dla mnie są super. Kiedy siedzę i czekam na syna to widzę, że świetnie się bawi, zresztą tak samo jak inne dzieci. Uważam, że Szymon zrobił duży postęp, ponieważ miał kiedyś problem z koordynacją ruchową, a teraz radzi sobie naprawdę super. Dla mnie najważniejsze jest to, że syn chętnie chodzi na zajęcia i przede wszystkim bierze w nich aktywny udział – mówi Anna Tarabasz, mama 9-latka, który do Mini Akademii Mariusza Wlazłego uczęszcza od października 2022 roku. Największą pasją chłopca jest sport, a przede wszystkim siatkówka.

- Zuzia sama wyraziła chęć uczestnictwa w tych zajęciach. Oceniam je bardzo dobrze. Córka wychodzi z nich zmęczona, a zarazem zadowolona. Dostrzegam u niej postęp, przede wszystkim z podstawowych elementów gry w mini piłkę siatkową. Najważniejsze dla mnie jest jednak zadowolenie mojego dziecka oraz chęć i zaangażowanie w naukę gry – podkreśla Sylwia Ławska, mama 8-latki, która dołączyła do grupy we wrześniu ubiegłego roku. Oprócz siatkówki jej pasją jest akrobatyka, taniec oraz pływanie.

Obie panie pozytywnie oceniają także naszego trenera Jarosława Nitę.

- Uważam, że trener jest jak najbardziej odpowiednią osobą do prowadzenia tego typu zajęć. Wykazuje ogromne zaangażowanie w swoją pracę, a co najważniejsze Pan Jarek jest bardzo lubianym trenerem przez dzieciaki – zaznacza mama Zuzi. - Trener radzi sobie z dziećmi naprawdę super. Ma ogromną cierpliwość do nich i świetne podejście – dodaje mama Szymona.

Rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swoich pociech do Mini Akademii Mariusza Wlazłego, zapewniają:

- Naprawdę warto - oczywiście, jeśli dzieci chcą, ponieważ poprzez zabawę uczą się zasad i gry w siatkówkę, a przede wszystkim świetnie się bawią – ocenia Pani Anna. Podobnie wypowiada się Pani Sylwia: - Zachęcam wszystkich rodziców do zapisania swoich dzieci na tego typu zajęcia. Uczą one nie tylko sprawności fizycznej i motorycznej, ale również samodyscypliny oraz zaangażowania. Wnoszą wiele pozytywnych emocji.

Zatem zapraszamy!

Zajęcia Mini Akademii Mariusza Wlazłego odbywają się w hali Energia według planu:

Klasy III i starsze - poniedziałki i środy, godz. 15:00 - 16:30
Klasy I - II - wtorki, godz. 15:00 - 16:30
Trening dla nowych uczestników - czwartki, godz. 15:00 - 16:30

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także