Ostatnie play-offy Mariusza Wlazłego

ostatnie_play-offy.jpg

Po meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej PlusLigi Mariusz Wlazły ogłosił, że rozpoczynające się zaraz play-offy będą jego ostatnimi w roli zawodnika.

- To było dwadzieścia niesamowitych sezonów… Siedemnaście w PGE Skrze Bełchatów, trzy w Treflu Gdańsk i lata z orzełkiem na piersi. Tę niesamowitą drogę od samego początku przemierzałem razem z Wami, najlepszymi kibicami na świecie. I to właśnie Wam, a także moim dwóm klubom i Polskiej Siatkówce chciałbym najmocniej jak umiem podziękować - mówi Patron Fundacji. - Każda przygoda musi dobiec końca i to czas, aby podzielić się z Wami wiadomością, że zaczynające się zaraz play-offy, będą moimi ostatnimi w karierze zawodnika. Póki, co chciałbym Was serdecznie zaprosić na finisz sezonu pełnego wielkich emocji - dodał kapitan Gdańskich Lwów.

Trefl Gdańsk w ćwierćfinale PlusLigi zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Mecze w Jastrzębiu-Zdroju odbędą się odpowiednio o 14:45 w sobotę (8.04.) i 17:30 w niedzielę (9.04.). Trzecie spotkanie w ERGO ARENIE odbędzie się w 12 kwietnia o godz. 20:30.

Zobacz także