Nigdy ich nie zawiedli

093.jpg

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. O swoich trenerach – Magdalenie Sowale i Piotrze Cyniaku pamiętają uczniowie klasy 8 S pod patronatem Mariusza Wlazłego, którzy za naszym pośrednictwem chcieli złożyć im najlepsze życzenia. Za co ich podziwiają i co chcieliby im przekazać w tym wyjątkowym dniu?

- Zarówno naszemu wychowawcy, jak i Pani Magdzie życzę tego, co najlepsze. Są super nauczycielami - zaznacza Jessica Stopyra i dodaje: - Jestem pełna podziwu, że Pan Piotr tyle z nami wytrzymuje, ponieważ jest to spore wyzwanie - nie ukrywa.

- Dziękuję im bardzo za to, że w pewnym sensie nas wychowali i zmotywowali do wielu rzeczy, których sami byśmy się nie podjęli - podkreśla Dominika Furman. - Podziwiam naszych nauczycieli za tyle lat spędzonych z uczniami - dodaje.

- Pani Magda i Pan Piotr to ludzie pełni codziennego uśmiechu. Są to osoby, które poznałem i nigdy się na nich nie zawiodłem. Życzę im dużo wytrwałości - dołącza Antek Chlebicz.

- Współpraca na linii uczeń - trener bywa trudna i wymagająca, ale nasi trenerzy dbają, żebyśmy w przyszłości byli kimś - mówi Dominika Kuśmierek. - Wszystko co robią, robią z myślą o nas. Najbardziej cenię ich za świeżość umysłu, ponieważ żaden trening nie jest taki sam, wprowadzają dużo urozmaiceń, różne ćwiczenia - nie ma nudy. Poza tym cechuje ich poczucie humoru w odpowiednich sytuacjach. Życzę każdemu takich trenerów - zaznacza.

My również dołączamy się do życzeń i podziękowań za pracę włożoną w wychowanie naszych młodych adeptów siatkówki. Dużo zdrowia, uśmiechu i energii!

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także