Najlepsze życzenia od trenerów #WlazlyTeam z okazji Dnia Dziecka

024_tzmw_gdansk_20190615-2.jpg

Wytrwałości w dążeniu do celu, bicia własnych rekordów, prawdziwych przyjaźni i jak najdłuższego dzieciństwa! Trenerzy #WlazlyTeam przygotowali dla wychowanków Fundacji Mariusza Wlazłego życzenia z okazji Dnia Dziecka.

- Jak najwięcej wytrwałości, konsekwencji w dążeniu do celu, systematyczności w pracy, punktualności i pokory. Żeby w swoim życiu robili tylko to, co kochają – życzy trener i wychowawca 6 S pod patronatem Mariusza Wlazłego Piotr Cyniak.

- Życzę moim szkolnym dzieciakom - zdrowia, pogody ducha, życzliwości i prawdziwych przyjaźni. Niech spełnią się Wam wszystkie marzenia, realizujcie się, szanujcie, pomagajcie sobie wzajemnie. Pamiętajcie, że ten czas, który wspólnie spędzacie będziecie pamiętać do końca życia. Uśmiechajcie się i bądźcie szczęśliwi. Wszystkiego dobrego moi kochani siatkarze – dodaje nauczycielka i trenerka w klasie 7 S Magdalena Sowała.

Nasza najmłodsza grupa w Mini Akademii Mariusza Wlazłego Dzień Dziecka uczci na sportowo - treningiem.

- Jesteście wspaniałymi dziećmi, z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego najlepszego. Podejmujcie wyzwania każdego dnia, bijcie własne rekordy i stawiajcie sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Jednak pragnę przede wszystkim byście byli szczęśliwi – przekazuje Agnieszka Gonerska.

Natomiast Jarosław Nita uzupełnia: - Jak najdłuższego dzieciństwa! A ponadto wytrwałości, rozwoju (nie tylko sportowego), spełnienia marzeń i dużo, dużo energii!

My również dołączamy się do życzeń naszych trenerów! Zawsze cieszcie się grą!

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także