Młodzicy rozpoczęli jako pierwsi

200044757_1003491210456997_42297588454347075_n.jpg

Jako pierwsi z naszych podopiecznych, bo już 24 sierpnia, swoje treningi rozpoczęli młodzicy reprezentujący EKS Skra Bełchatów. Uczniowie 7 i 8 S w najbliższym sezonie będą ćwiczyć z Agnieszką Gonerską - trenerką #WlazlyTeam oraz Arturem Surgutem z bełchatowskiego klubu.

Młodzicy, którzy 20 sierpnia wrócili ze zgrupowania EKS Skra Bełchatów, odpoczywali zaledwie 3 dni, po których wznowili treningi w klubie.

- Nie ma co leniuchować, sezon zbliża się małymi kroczkami. Uważam, że w tym roku mamy silną grupę wiekową. Chłopaki wiedzą po co pojechali do Międzyzdrojów i co pragną osiągnąć – cieszy się nasza prowadząca.

Dla starszych z naszych uczniów ten rok będzie szczególnie ważny. Zawsze mogą jednak liczyć na naszych trenerów.

- Wiem, że klasy sportowo-językowe pod patronatem Mariusza Wlazłego w tym roku będą miały duże obciążenie z racji wielu godzin lekcyjnych. Chciałabym im dopomóc, bo czeka na nich końcowy egzamin klas 8 – podkreśla Gonerska, dla której to kolejny sezon z naszymi młodzikami.

- Nie będziemy tutaj głośno mówić o celach, aby nie zapeszać. Szczęście trenera to brak kontuzji w swojej drużynie, zadowolenie na twarzach zawodników i jeszcze większa ilość wygranych turniejów – odpowiada, zapytana, co da jej największą satysfakcję w rozpoczynającym się sezonie.

Od września treningi tej kategorii wiekowej odbywają się w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie według harmonogramu:

Młodzik I:
Wtorek: 16:00 – 18:00
Środa: 17:30 – 19:30
Piątek: 16:00 – 17:30

Młodzik II:
Wtorek: 18:00 – 20:00
Czwartek: 18:30 – 20:30

Młodzik I: Olivier Pasieka, Krzysztof Pietruszewski, Aleksander Osiński, Filip Grzybek, Mikołaj Szymczyk, Wiktor Kaleta, Kacper Czerwiński, Oliwier Burda, Jakub Sokołowski, Szymon Matyśkiewicz, Krzysztof Woźniak, Adrian Rogaczewski, Fabian Surgut, Łukasz Spaleniak.
Młodzik II: Nikodem Lesiak, Kacper Ciarczyński, Kamil Freus, Mikołaj Paszkiewicz, Tymon Rudziejewski, Michał Kolanek, Kamil Maras, Alex Wawrzyniak, Oskar Placek, Michał Matynia, Adam Tarka, Igor Dziedziczak, Antek Chlebicz, Alan Gudajczyk.

Życzymy powodzenia w nowym sezonie!