Mini Akademia Mariusza Wlazłego wznawia treningi

1215.jpg

Choć patron fundacji zmienił klub, to dla jego projektów siedzibą wciąż jest Bełchatów. Nieobecność siatkarskiej legendy nie wpłynie niekorzystnie na „Mini Akademię Mariusza Wlazłego”, która wraz z początkiem października rozpocznie prowadzenie zajęć siatkówki dla początkujących.

W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, treningi będą skierowane wyłącznie dla dzieci z klas I – IV Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie. Zapraszamy uczniów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu lub uczestniczyli w naszych treningach w ubiegłych latach i chcieliby je kontynuować.

Zajęcia będą odbywać się na boisku hali Energia w poniedziałki i czwartki od godz. 15:00. Tak jak rok temu poprowadzą je wykwalifikowani nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 - Agnieszka Gonerska i Jarosław Nita.

- Mamy nadzieję, że poziom zainteresowania i zaangażowania dzieci będzie taki jak w zeszłym roku i przede wszystkim, oby żadne przeszkody nie spowodowały kolejnego przerwania cyklu treningowego - komentuje trener w Mini Akademii Mariusza Wlazłego.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek - 28 września o godz. 15:00 przy szatniach hali Energia. Koszt zajęć będzie uzależniony od wielkości grupy.

Serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także