Mariusz Wlazły Siatkarzem 20-lecia PLS

img_20220602_220623.jpg

30 maja podczas uroczystej Gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki Mariusz Wlazły został ogłoszony Siatkarzem 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki! Nagrodę w jego imieniu odbierał prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski i już podczas uroczystej Gali zapowiedział, że jak na Siatkarza 20-lecia przystało, przed Mariuszem 20-sty sezon w PlusLidze.

- Bardzo dziękuję za tak ogromne wyróżnienie. W ostatnim dwudziestoleciu mieliśmy wielu utalentowanych siatkarzy, którzy mogliby odebrać tę statuetkę, dlatego tym bardziej doceniam, że zostałem uhonorowany. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu przez ostatnie 20 lat, w różnych ugrupowaniach i drużynach – powiedział Siatkarz 20-lecia PLS po odebraniu statuetki.

- Mam nadzieję, że siatkówka dalej będzie się tak rozwijała, jak w ostatnich dwóch dekadach. Mamy bardzo wysoki poziom ligi i coraz trudniej jest rywalizować, co świadczy o tym, że poziom umiejętności i wyszkolenia młodych zawodników jest bardzo wysoki. Pracujcie ciężko i mam nadzieję, że będę miał przyjemność oglądać was na parkietach – dodał patron fundacji.

Zobacz także