Mariusz Wlazły nominowany w Plebiscycie na Najlepszego Ligowca

138883473_3720563001362139_8426554234254914157_n.jpg

Mariusz Wlazły nominowany w Plebiscycie na Najlepszego Ligowca Roku 2021 w Trójmieście. Patron naszej fundacji otrzymał nominację do finału jako najlepszy sportowiec lutego.

W poniedziałek, 10 stycznia, w samo południe ruszyło głosowanie na Najlepszego Ligowca Roku 2021 w Trójmieście, które potrwa do północy 23 stycznia. W finale 10. Plebiscytu Trójmiasto.pl znalazło się siedmioro sportowców i jeden trener z grona 370 ocenianych. Oprócz patrona naszej fundacji do tytułu pretendują: Adam Deja, Filip Dylewicz, Mariusz Jurkiewicz, Dusan Kuciak, Wiktor Kułakow, Alice Kunek oraz Wojciech Piotrowicz.

Na Mariusza można głosować TUTAJ. Co ważne, w każdym z dwóch tygodni trwania wyborów można przydzielić głosy maksymalnie trzem kandydatom - kolejno 3, 2 i 1 punkt.

Punkty przyznawane poszczególnym nominowanym nie będą na bieżąco upubliczniane. Przed ogłoszeniem ostatecznych wyników organizatorzy jedynie na półmetku głosowania ujawnią, jak kształtuje się procentowe poparcie dla poszczególnych kandydatur. Będzie to miało miejsce w poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 12.

Patron fundacji w plebiscycie na Ligowca Roku startuje po raz pierwszy. Portal z Trójmiasta tak uzasadnia jego nominację:

Kapitan Trefla Gdańsk od 2020 roku. Absolutna legenda polskiej siatkówki. Mistrz świata z 2014 roku i srebrny medalista z 2006. Siatkarz 20-lecia PlusLigi. Prawdziwa ostoja i przyjaciel w szatni. Dzięki swojemu doświadczeniu chce być dobrym przyjacielem oraz psychologiem w szatni żółto-czarnych. Pomóc mają mu w tym studia na kierunku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, które rozpoczął w ubiegłym roku. Ma 38 lat, ale nie jeden młodszy siatkarz mógłby pozazdrościć mu formy i zapały do gry. Wolny czas spędza z rodziną i psem. Sam zresztą uważa, że zwierzęta odgrywają istotną rolę w naszym życiu. Kształtują osobowość i wpływają na relacje z otoczeniem.

Zachęcamy do głosowania.

Fot. Paweł Piotrowski