Licytacja koszulki Mariusza dla WOŚP

wosp.png

Jak co roku - Trefl Gdańsk gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wśród przedmiotów wystawionych na aukcję znajdziecie także te związane z Mariuszem Wlazłym. Jeśli ktoś chciałby zyskać wyjątkowe gadżety, a dodatkowo wspomóc szczytny cel, to zachęcamy do licytacji repliki koszulki meczowej kapitana "gdańskich lwów" z autografami całej drużyny - m.in. właśnie patrona naszej fundacji, a także Mateusza Miki i trenera Michała Winiarskiego.

Oprócz koszulki w zestawie znajduje się też kilka klubowych gadżetów - przypinka z herbem, uchwyt do telefonu, odblask, smycz, silikonowa opaska na rękę i dwa długopisy. Serdecznie zachęcamy do licytacji i wsparcia 29. Finału WOŚP.

Licytować można do soboty, 23 stycznia do godziny 17:18 na portalu Allegro TUTAJ. Aktualna kwota to 630 zł.