Licytacja bombki malowanej przez Mariusza Wlazłego

img-9328.jpg

"Gwiazdy malują gwiazdy" - jak co roku pod takim hasłem Fundacja Hospicyjna zorganizowała świąteczne malowanie bombek przez znane osoby. Do akcji zaproszono Mariusza Wlazłego, który chętnie podjął się zadania i chwycił za pędzel, ujawniając przy tym niemały talent.

Ta wyjątkowa bombka z malowanym autografem patrona naszej fundacji trafi na aukcję, która odbędzie się na antenie Radia Gdańsk w audycji "Tak Gramy" 17 grudnia między 10:00 a 11:00. Licytować będzie można wysyłając SMS-y na numer 603 060 606. Całościowy zysk zostanie przeznaczony na Fundację Hospicyjną w Gdańsku.

- W tym roku pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby, np. finansowanie opieki w hospicjum domowym, na paliwo do samochodów, którymi lekarze i pielęgniarki jeżdżą do pacjentów, na zakup potrzebnego sprzętu medycznego i oczywiście na środki ochrony osobistej - wyjaśnia Dagny Kurdwanowska – czytamy na stronie Radia Gdańsk.

Radia Gdańsk można słuchać na www.radiogdansk.pl