Koszulka Mariusza Wlazłego dla MVP wyjątkowego turnieju

119997425_3400905596619047_6297158485977184291_o.jpg

Kiedy w październiku zgłosił się do nas Kamil Bodzioch z prośbą o wsparcie organizacji XII Memoriału Grzegorza Wesołowskiego, nie mogliśmy odmówić. Idea tego wyjątkowego dorocznego wydarzenia zrodziła się w 2009 roku i trwa do dziś. Podczas tegorocznej edycji MVP turnieju otrzyma klubową koszulkę Mariusza Wlazłego z jego autografem!

Zawody odbędą się w już 7 listopada, a gospodarzami siatkarskich zmagań będą Lipnica Wielka, Jabłonka, Piekielnik i Załuczne, znajdujące się w powiecie nowotarskim.

- Tak jak Wy, mamy bzika na punkcie dobrych uczynków. Od 12 lat organizujemy wspaniałe wydarzenie jakim jest Memoriał Grzegorza Wesołowskiego - naszego przyjaciela, który zmarł tragicznie podczas treningu siatkówki w 2008 roku. Turniej rozrósł się tak mocno, że jest to wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, a mecze rozgrywane są na terenie naszych pięknych polskich gór – mówi nam Kamil Bodzioch.

W XII edycji turnieju wystąpi 10 zespołów w kategorii kobiet (Raba Wyżna, Kraków, Załuczne, Czernichów, Nowy Targ, Gdów, Sucha Beskidzka, Stryszawa, Dąbrowa Górnicza) oraz 22 drużyny w rywalizacji mężczyzn (Myślenice, Busko-Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Pieniążkowice, Kraków, Naprawa, Rzeszów, Lipnica Wielka, Lipnica Mała, Podwilk, Sucha Beskidzka, Gdów, Rzeszów, Sułkowice, Pcim, Ochotnica Górna, Stryszawa, Zawoja). Wszyscy uczczą pamięć Grzegorza Wesołowskiego i powalczą o zwycięstwo, a najlepszy zawodnik turnieju otrzyma koszulkę Trefla Gdańsk podpisaną przez patrona naszej fundacji.

To nie jedyne wydarzenie ze szczytnym celem, które odbędzie się w najbliższą sobotę. W dniu turnieju odbędzie się również zbiórka krwi, która na stałe zagościła w programie memoriału. Chętni będą mogli oddać krew w Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej w godz. 10:30 – 14:30.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Niech o zwycięstwie zadecyduje siatkarskie boisko i rywalizacja w duchu fair play. 

Zobacz także