Dzieci i trenerzy czekają na pierwszy trening

1241.jpg

8 października „Mini Akademię Mariusza Wlazłego” wznawia treningi siatkówki dla początkujących. - Można powiedzieć jedno, nareszcie – cieszy się prowadząca zajęcia Agnieszka Gonerska.

Trenerka „Wlazły Team” w duecie z Jarosławem Nitą po raz kolejny zaopiekują się naszą najmłodszą grupą.

- Dzieci już nie mogą doczekać się pierwszych zajęć i ja również. Nie ma nic lepszego, niż chęć dzieciaków do treningu. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach możemy wznowić mini akademię dla najmłodszych. Treningi będą odbywać się dla klas I - IV w poniedziałki i czwartki o godzinie 15:00. Jeżeli utworzy się duża grupa chętnych, wtedy podzielimy dzieciaki na grupę zaawansowana i początkująca – informuje nauczycielka w bełchatowskiej „jedynce”.W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, treningi będą skierowane wyłącznie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie.

- Niestety, ale takie otrzymaliśmy wytyczne. Kolejna sprawa to zakaz wchodzenia rodziców na teren szkoły i hali. Opiekunowie muszą czekać na swoje pociechy przed szkołą, bądź halą Energia – dodaje trenerka.

Zapraszamy uczniów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu lub uczestniczyli w naszych treningach w ubiegłych latach i chcieliby je kontynuować.

- Na zajęcia można zapisać się w każdej chwili, wystarczy napisać na naszej facebookowej stronie – zachęca Gonerska.

Przypominamy, że zajęcia będą odbywać się na boisku hali Energia w poniedziałki i czwartki od godz. 15:00.

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także