Czas podsumowań i noworocznych postanowień

061_1440x0.jpg

Uczniowie z klas sportowo-językowych pod patronatem Mariusza Wlazłego z optymizmem powitali nowy 2022 rok. Jak przyznali, ten zakończony bardzo ich zahartował i wzmocnił.

- Ostatnie 12 miesięcy było dość trudnych, ale i one wiele mnie nauczyły. Ten czas pokazał, że nie warto się poddawać i lepiej próbować nowych rzeczy, że ważne jest poznawanie nowych ludzi i bycie bardziej pewną siebie. Najwięcej szczęścia w 2021 dał mi obóz harcerski, gdzie zostałam zastępowa i ukończyłam stopień, gdy dostałam się do Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz moje urodziny – mówi Jessica z 7 S, która Nowy Rok witała z koleżankami z pozytywnymi emocjami.

- 2021 był pełen energii, gorącego lata i to dało wspaniałe wspomnienia. Ostatni rok był dla mnie bardzo ciekawy, wiele mnie nauczył, a najwięcej szczęścia dał mi powrót do szkoły, lekcje WF-u i możliwość spotykania się ze znajomymi. Ostatni dzień w roku spędzam z przyjaciółmi w domu – opowiada nam Dominika z 7 S. Jej kolega z klasy także wspomina ostatnie miesiące z optymizmem.

- Rok 2021 minął mi całkiem fajnie i nauczył mnie wielu rzeczy – podsumował Nikodem, który spędzał Sylwestra wśród znajomych.

Zosia nowy rok witała w Zakopanem.

- Rok 2021 był ciężkim rokiem, ale zarazem bardzo cennym. Nauczył mnie wielu rzeczy, przede wszystkim cierpliwości. Najwięcej szczęścia dały mi jak zawsze moje zwierzęta i siatkówka oraz oczywiście przyjaciele z rodziną – zaznacza uczennica 8 S.

A jakie postanowienia mają nasi wychowankowie?

- Chcę przyłożyć się bardziej do nauki – podkreśla Dominika. - Moje postanowienia na nowy rok, to żeby żyć pełnią życia, nie przejmować się tym, co było, więcej się uczyć i ćwiczyć regularnie akrobatykę – wymienia Jessica. Niektórzy jak Zosia zrezygnowali z tego noworocznego zwyczaju.

- Nie stawiałam sobie na ten rok postanowień, żeby spędzić go najlepiej jak się da! Lepiej niż ten zakończony – wyznaje.

Tego również życzą naszym podopiecznym trenerzy #WlazlyTeam.

- Życzę naszym uczniom, aby w całym 2022 roku napotkali wyłącznie bardzo dobre rzeczy – przekazuje trener Piotr Cyniak.

- Moim kochanym uczniom w 2022 roku życzę zdrowia, uśmiechu i pogody ducha. Dla moich wychowanków z 8 S to ważny i trudny rok. Zmieniają szkołę, zdają egzaminy, rozstają się z koleżankami i kolegami z klasy. Dlatego życzę im również cierpliwości, wytrwałości i odwagi. Jesteście wspaniali i ciężko pracujecie! Samych pięknych chwil moi mali siatkarze! - życzy Magdalena Sowała.

A Monika Stasiak opiekująca się naszymi młodzikami dodaje:

- Dużo zdrowia, zaangażowania w treningi i naukę, cierpliwości oraz żebyśmy wspólnie mieli jak najwięcej momentów radości.

My również całą fundacją przyłączamy się do tych życzeń!

Fot. Paweł Piotrowski.

Zobacz także