Czas na pierwszy dzwonek

119796049_825715464901240_2004606752021558585_n.jpg

Nasi uczniowie są dobrej myśli, że to co wypracowali przez wakacje, zaprocentuje w nowym roku szkolnym. A ten rozpocznie się już 1 września o godz. 9:00 dla klasy 7 S i o 10:00 dla klasy 8 S.

- W ostatni tydzień wakacji dużo spotykałam się ze znajomymi, ćwiczyłam akrobatykę i trochę się uczyłam - przyznaje Jessica i dodaje: - Staram się, żeby dobrze wypaść w 7 klasie. Odpoczęłam wystarczająco.

Na efekty w nowym roku szkolnym liczą też nasi obozowicze, którzy wrócili ze zgrupowania w Międzyzdrojach z EKS Skra Bełchatów.

- Mieliśmy trzy treningi dziennie, rano biegaliśmy na plaży, kolejne dwa treningi były w hali. Gdy dopisywała pogoda chodziliśmy nad morze, spędzaliśmy razem czas, graliśmy w plażówkę, spacerowaliśmy. Spędziliśmy wspólnie 10 fajnych dni. Na zakończenie zagraliśmy mixty, które podobały mi się najbardziej. Razem z Olivierem i Jankiem wygraliśmy tę rywalizację! - opowiada Zosia z 8 S, która była jedyną reprezentantką naszych dziewcząt na zgrupowaniu w Międzyzdrojach.

Jej kolega z klasy - Oliwier także wrócił zadowolony i pełen optymizmu przed nowym sezonem.

- Na obozie było bardzo fajnie. Niektóre treningi były bardziej wymagające, inne mniej, ale ja starałem się dawać na każdym z nich 100% z siebie, a czy pomogły w przygotowaniu do sezonu? To będę mógł stwierdzić dopiero podczas roku szkolnego. Jednak głęboko wierzę w to, że wyniki tej pracy będą widoczne - komentuje reprezentant młodzików EKS Skra Bełchatów.

Dla starszych z naszych uczniów to ostatni rok w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie.

- Wakacje były super, jednak ten czas zleciał bardzo szybko i trzeba wracać do szkoły. To ostatni rok w podstawówce i na pewno nie będzie łatwo, jednak dobrze będzie wrócić w końcu do szkoły - podsumowuje Nikola.

Gratulujemy naszym uczniom sportowej aktywności podczas wakacji i trzymamy kciuki za postępy w roku szkolnym 2021/2022.

Fot. Paweł Piotrowski

Zobacz także