Absolwent 8 S powołany na zgrupowanie kadry Polski

005_1440x0.jpg

Oliwier Burda - absolwent 8 S pod patronatem Mariusza Wlazłego powołany na zgrupowanie szkoleniowe kadry Polski Kamp 2022! Obóz rozpocznie się 17 lipca w Białej Podlaskiej.

To kolejne wyróżnienie dla wychowanka School Of Volley. Po udanym występie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, oraz na VIII Ogólnopolskim Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych im. Wiesława Gawłowskiego w Bydgoszczy, Oliwier otrzymał kolejne nominacje. Tuż po zakończeniu roku szkolnego podopieczny Magdaleny Sowały wyjechał do Kołobrzegu na obóz kadry wojewódzkiej, a w drugiej połowie lipca stawi się w Białej Podlaskiej na zgrupowaniu kadry Polski.

- Na tym obozie bardzo ciężko trenujemy. Jest ogromna ilość treningów, co na początku sprawia nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które zakończyły już treningi w klubach. Ćwiczymy w ekipie, w której osiągnęliśmy fajny wynik. Dobrze nam się gra się w tej drużynie. Choć obóz dobiega końca, to dla mnie nie oznacza to początku wakacji, ponieważ już 17 lipca wyjeżdżam na kadrę Polski - komentuje absolwent School Of Volley.

Trzymamy kciuki za pokazanie pełni swoich możliwości!

Fot. Paweł Piotrowski