"Treningi z Mariuszem Wlazłym" odbędą się w Gdańsku już po raz drugi! Lubisz siatkówkę? Chcesz poznać swojego idola oraz zdobyć pod jego okiem siatkarskie szlify? 15 czerwca nasz sztab trenerski wróci do stolicy województwa pomorskiego!

To nie będzie zwykły trening! Jeżeli jesteś w wieku 10 - 16 lat, spotkasz się w sali sportowej z trenerami i profesjonalnymi zawodnikami piłki siatkowej. Przewodzić im będzie Mariusz Wlazły, mistrz świata z reprezentacją Polski z 2014 roku i siatkarz PGE Skry Bełchatów.

W tej wyjątkowej atmosferze poprowadzimy zajęcia sportowe według pomysłu jednego z najlepszych polskich siatkarzy. W treningach weźmie udział 80 uczestników, a oklaskiwać ich będą najbliżsi, dla których otwieramy tego dnia trybuny. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 9 czerwca 2019 do godz. 23:59. Informację o zakwalifikowaniu do udziały w „Treningach” uczestnicy otrzymają drogą e-mailową do dnia 12 czerwca 2019 do godz. 23:59.


Podstawowe informacje:

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS przy ul. Kazimierza Górskiego 1

Termin: 15 czerwca 2019 roku 

Plan godzinowy: 12:00 - 15:00

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO TRENINGU Z MARIUSZEM WLAZŁYM 2019

REGULAMIN (POBIERZ)

OŚWIADCZENIE (POBIERZ)


W razie pytań prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.