"Treningi z Mariuszem Wlazłym" odbędą się w Łodzi już po raz czwarty! Lubisz siatkówkę? Chcesz poznać swojego idola oraz zdobyć pod jego okiem siatkarskie szlify? 6 i 7 czerwca nasz sztab trenerski wróci do stolicy województwa łódzkiego!

To nie będzie zwykły trening! Jeżeli jesteś w wieku 10 - 16 lat, spotkasz się w sali sportowej z trenerami i profesjonalnymi zawodnikami piłki siatkowej. Przewodzić im będzie Mariusz Wlazły, mistrz świata z reprezentacją Polski z 2014 roku i siatkarz PGE Skry Bełchatów.

W tej wyjątkowej atmosferze poprowadzimy zajęcia sportowe według pomysłu jednego z najlepszych polskich siatkarzy. W treningach weźmie udział 80 uczestników, a oklaskiwać ich będą najbliżsi, dla których otwieramy tego dnia trybuny.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 2 czerwca 2019 do godz. 23:59. Informację o zakwalifikowaniu do udziały w „Treningach” uczestnicy otrzymają drogą e-mailową do dnia 5 czerwca 2019 do godz. 23:59.

Podstawowe informacje:

Miejsce: Hala Sportowa MOSiR przy ul. Stanisława Małachowskiego 5/7/9

Termin: 6 czerwca 2019 roku (godz. 12:00 - 15:00)

Termin: 7 czerwca 2019 roku (godz. 17:00 - 20:00)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO TRENINGU Z MARIUSZEM WLAZŁYM 2019

REGULAMIN (POBIERZ)