"Treningi z Mariuszem Wlazłym" odbędą się w Krakowie już po raz czwarty! Lubisz siatkówkę? Chcesz poznać swojego idola oraz zdobyć pod jego okiem siatkarskie szlify? 2 czerwca nasz sztab trenerski wróci do stolicy Małopolski!

To nie będzie zwykły trening! Jeżeli jesteś w wieku 10 - 16 lat, spotkasz się w sali sportowej z trenerami i profesjonalnymi zawodnikami piłki siatkowej. Przewodzić im będzie Mariusz Wlazły, mistrz świata z reprezentacją Polski z 2014 roku i siatkarz PGE Skry Bełchatów.

W tej wyjątkowej atmosferze poprowadzimy zajęcia sportowe według pomysłu jednego z najlepszych polskich siatkarzy. W treningach weźmie udział 80 uczestników, a oklaskiwać ich będą najbliżsi, dla których otwieramy tego dnia trybuny. 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 maja 2019 do godz. 23:59. Informację o zakwalifikowaniu do udziały w „Treningach” uczestnicy otrzymają drogą e-mailową do dnia 29 maja 2019 do godz. 23:59.


Podstawowe informacje

Miejsce: Hala Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27

Termin: 2 czerwca 2019 roku

Plan godzinowy: 12:00 - 15:00

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO TRENINGU Z MARIUSZEM WLAZŁYM 2019

REGULAMIN (POBIERZ)

OŚWIADCZENIE (POBIERZ)


W razie pytań prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.