UCZESTNICY TRENINGU Z MARIUSZEM WLAZŁYM

KRAKÓW 18 CZERWCA GODZINA 12.00

GIMNAZJA

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA
Adrian Klimek
Aleksandra Chłosta 
Alicja Grzanka
Angelika Skowrońska
Bartosz Drózdż
Dawid Królikiewicz
Emilia Kowal
Filip Stach
Gabriel Wilczyński
Jan Gach
Julia Kubat
Julia Urbanowicz
Justyna Klóska 
Katarzyna Białek 
Kinga Szczurek
Klaudia Gamrot
Magda Kubas 
Martyna Cygan
NIKOLA SKOWRON 
Weronika Domagała
Wiktor Natkaniec
Wiktoria Zając
Zuzanna Bałut
ZUZANNA BARCZYK
Adrianna Baran
Agnieszka Wójtowicz 
Aleksandra Cholewa
Aleksandra Górecka
Aleksandra Sygut
Angelika Łysek
Julia Moneta
Klaudia Bala 
Klaudia Leśniak
Magda Broszęcka
Martyna Taszakowska
Natalia Radzioch
Natalia Woźniak
Natalia Zabiegaj
Oliwia Burnus
Oliwia Okrutniak
Patrycja Wyka
Paulina Radwańska
Weronika Paluch
Wiktoria Górecka 
Wiktoria Hossadyna
Wiktoria Hrabia 
Wiktoria Józefczyk
Wiktoria Okrutniak
Wioletta Filipek 
Zuzanna Beba
Patrycja Basista
Paulina Janus
Sara Wolska
Tomasz Olejarczyk
Victoria Guzik
Weronika Kopeć
Weronika Mogilany
Michał Polowiec
Natalia Mirek
Oliwia Zawada
Kacper Sraga
Karolina Korzeniowska
Karolina Ostrowska
Karolina Rosiek
Jan Łopuch
Julia Frankowska
Julia Górska 
Julia Żarek
Kacper Smyła
aleksandra pajka
Anna Bączkowska 
Anna Marzec
JOANNA PIKUS
EMILIA NIEDZIELSKA

Koluszki 11 czerwca 2017r.

START GODZINA 12.00 REJESTRACJA OD 11.00

UCZESTNICY TRENINGU Z MARIUSZEM WLAZŁYM

GIMNAZJA

Banaszkiewicz Julita 
Bankowski Michał 
Bieniek Aleksandra 
Borkowski Adrian 
Brzezińska Karolina 
Butienko Marcin  
Caban Aleksandra 
Chmielewski Borys 
Chodakowska Karolina  
Ciołkiewicz Jakub 
Ciślak Aleksander  
Drabik Aleksandra 
Duda Igor 
Dulińska Alicja 
Fijałkowska Kinga 
Florczak Jakub 
Garnys Piotr 
Gawienowska Martyna 
Gawrych Agnieszka 
Grabski Michał 
Hadała Marcel 
Jagiełło Wojciech 
Jeziorska Agata 
Kabat Piotr 
Kaczorowski Paweł 
Kalbarczyk Jakub 
Kalbarczyk Krzysztof 
Kaźmierczak Klaudia 
Kłopski Miłosz 
Kobus Martyna 
Kowalski Franciszek 
Kozik Dawid 
Kozik Martyna 
Krawczyk Elwira 
Krawczyk Zuzanna 
Kruś Adrian 
Kulińska Julia 
Lebioda Patrycja 
Lijek Kacper 
Lipiński Jakub 
Ludwiczak Wiktoria 
Majchrzak Jakub 
Małachowska Aleksandra 
Marusik Edyta 
Mela Katarzyna 
Milczarek Arkadiusz 
Milczarek Sylwia 
Olczyk Wiktoria 
Olejniczak Miłosz 
Oleska Natalia 
Orzechowski Kamil 
Pawlak Agata 
Piaskowska Anna 
Płacheta Kuba 
Potulski Adam 
Rogozińska  Agnieszka 
Rutkowska Nikola 
Skibiński Kacper 
Skrobek Maja 
Sobczak Klaudia 
Sokołowski Jan 
Solarek Mateusz 
Spała Kuba 
Stachlewska Barbara 
Stanowska Emilia  
Starosta Dagmara 
Sulgostawski Mateusz 
Szychowska Roksana 
Warda Karolina 
Wawrzonek Malwina  
Widuliński Kacper 
Włodarczyk Anita  
Wojciechowski Jakub 
Zawadzka Paulina 
Zawadzka Julia 
Zawadzka Zuzanna  
Zientara Jakub 
Zuchmańska Julia  
Żyndul Krzysztof 
Żyndul Wojciech 

W sobotę, 3 czerwca wystartowała druga edycja Treningów z Mariuszem Wlazłym. Inauguracja, podobnie jak rok temu, przypadła w rodzinnym mieście Patrona Fundacji – Wieluniu. W Hali Sportowej WOSiR swoje siły sprawdziły dzieci ze szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Wieluń 3 czerwca 2017 roku. Rejestracja od godziny 13.00.

Prosimy zabrać ze sobą:

  1. Wypełnione i podpisane przez prawnych opiekunów oświadczeń.
  2. Obuwie sportowe i spodenki treningowe.

Oto lista uczestników wieluńskiego Treningu z Mariuszem Wlazłym 2017

Antczak Piotr 
Bednarek Martyna 
Bednik Magdalena 
Birlet Mateusz 
Cegiełka Emilia 
Chadryś Zuzanna 
Ciliberti Lidia 
Dominiak Laura 
Dominiak Natalia 
Dors Zuzanna 
Drab Anna 
Dudzińska Teresa 
Imach Zuzanna 
Jurczyk Paulina  
Kaczmarek Zosia 
Kędzierska Patrycja 
Kłaczyńska Jadwiga 
KMIECIK WIKTORIA 
Kostusiak Anna 
Kozłowska Maja 
Krej Martyna 
Kucharska Weronika 
Kurek  Katarzyna 
Laszczyk Joanna 
Leśniak Zuzanna 
Leżak Antonina 
Lipieta Oliwia 
Madzara Rozalia 
Majchrowska Kinga 
Majchrowska Wiktoria  
Majchrowska Zofia 
Michalak Dawid 
Mucha Piotr
Musiał Agnieszka 
Musiał Zuzanna 
Niemas Martyna 
Olszowiec-Bednik
Pacyna Mateusz 
Pagacz Wiktoria 
Pawlikowski Łukasz
Pecherz Mikołaj 
Petrowicz Natalia 
Pietrzykowski Szymon 
Ptak Martyna 
Rojkiewicz Leon 
Sarowska Karolina 
Sekieta Weronika 
Smolnik Oliwia 
Sobota Julia 
Sztypa Dawid 
Szutkowska Natalia 
Szydło Amelia 
Śmiałkowska Marysia 
Śmiałkowski Janek 
Świątek Sebastian 
Świtoń Anna 
TASARZ OLIWIA 
Trzeciak Daniel 
WALCZAK MARTYNA 
Waloch Patrycja 
Wawrzyniak Jakub 
Werbicka Martyna 
Węgierska Wiktoria 
Wiktorek Daria 
WOJTASIK SZYMON 
Wojtyra Małgorzata 
Zygmunt Cyprian 
Żarnowska Maria  
Żóraw Arkadiusz 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.