School Of Volley jest na Instagramie!

095.jpg

Oprócz dobrze Wam znanych fanpage’ów Fundacji Mariusza Wlazłego i School Of Volley na Facebooku, profil klasy pod patronatem Mariusza Wlazłego znajdziecie także na Instagramie!

Nie zabraknie tam najważniejszych informacji nt. zajęć szkolnych, galerii zdjęć, ale i ciekawostek związanych z siatkówką. Jak przyznał pomysłodawca projektu i patron Fundacji: - Chciałbym jak najbardziej uczestniczyć w życiu tej klasy i stworzyć oprócz fajnej grupy dzieci, także grupę z rodzicami i pedagogami. Chciałbym, aby ta społeczność była jedną wielką rodziną, która się wspiera.

Pomocny będzie w tym także profil na Instagramie, dlatego już teraz serdecznie zachęcamy do obserwowania naszej strony nie tylko przez dzieci i rodziców, ale także przez wszystkie osoby zainteresowane siatkówką. Link do profilu TUTAJ