Mariusz Wlazły nagrodzony podczas Gali 90-lecia Polskiej Siatkówki

gala90.png

„Siatkarskie Plusy” – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki była niezwykłym wydarzeniem dla środowiska siatkarskiego w Polsce. Spotkali się na niej bohaterowie najważniejszych wydarzeń w historii tej dyscypliny sportu. Podczas gali nagrodzono najsłynniejszych trenerów i siatkarzy, wśród nich patrona Fundacji Mariusza Wlazłego.

- Podziękowania dla wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze, bo bez nich na pewno nie byłbym w tym miejscu. Myślę, że wszyscy siatkarze i siatkarki przyłączą się też do podziękowań dla naszych pierwszych trenerów, ponieważ dzięki tym ludziom, którzy zobaczyli w nas iskierkę talentu, zapoczątkowała się nasza droga i każdy z nas mógł spełniać swoje marzenia. Chciałbym też podziękować wszystkim klubom, które znalazły się na naszej drodze. Dzięki nim i opiece medycznej, fizjoterapeutom, mogliśmy kontynuować nasze marzenia. Każdy z nas przeżył mniej lub bardziej poważną kontuzję, a ci ludzie są zawsze w cieniu i nam pomagają. Podziękujmy im - mówił ze sceny Mistrz Świata z 2014 roku i MVP tego turnieju.

Relację z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ