7 listopada obyła się już XII edycja Memoriału Grzegorza Wesołowskiego. W czterech miejscowościach powiatu nowotarskiego o zwycięstwo walczyło 10 zespołów w kategorii kobiet oraz 22 drużyny w rywalizacji mężczyzn. Oprócz medali i pucharów dla najlepszych uczestników, na MVP turnieju czekała koszulka Trefla Gdańsk z autografem Mariusza Wlazłego. Ta trafiła w ręce Mateusza Mamcarczyka.


- Wasz udział był niejako atrakcją wydarzenia. Ogromnie dziękujemy za zaangażowanie się w nasze dzieło i już dziś deklaruję chęć współpracy z Państwem w kolejnych latach – mówi jeden z organizatorów Kamil Bodzioch. Osoby odpowiedzialne za turniej przyznają, że tegoroczne zawody pełne były wyzwań. - Trudne przygotowania do turnieju, reżim sanitarny, sędziowie ze związków siatkarskich, coraz wyższy poziom gry prezentowany przez zawodników - to wszystko było u nas podczas tegorocznej edycji zawodów - relacjonują.


Przypomnijmy, że idea tego dorocznego wydarzenia zrodziła się w 2009 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Oprócz chęci zdobycia sportowych laurów, uczestnicy co roku przyjeżdżają na memoriał, aby uczcić pamięć Grzegorza Wesołowskiego.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.