37 lat kończy dziś Mariusz Wlazły. O świętowaniu w większym gronie nie może być mowy, ponieważ siatkarzom Trefla Gdańsk zalecono kwarantannę, ale patron naszej fundacji może liczyć na wiernych kibiców, którzy pamiętali o nim w tym wyjątkowym dniu.

Pomimo upływu kolejnych wiosen wciąż w dobrej sportowej formie, nadal zadziwiający swoimi parametrami zasięgów i spragniony dalszych wyzwań. Między innymi te czynniki spowodowały, że Mariusz Wlazły nie zamierzał kończyć kariery w PGE Skrze Bełchatów, a zdecydował się na transfer do Gdańska, gdzie w najbliższym sezonie będzie reprezentował barwy Trefla.

Od rana za pośrednictwem mediów społecznościowych kibice z całej Polski przesyłają solenizantowi serdeczne życzenia. O patronie naszej fundacji nie zapomnieli także jego podopieczni z klas sportowo-językowych. Zosia, Antek i Arek w imieniu przyszłej VI i VII S życzenia złożyli za pośrednictwem komunikatora video.

Bardzo miłe słowa i wyjątkowe życzenia dla Mariusza przesłali także uczniowie z zaprzyjaźnionej z nami Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie, którzy film zamieścili na facebookowej stronie placówki.

My również dołączamy się do życzeń! Mariusz, wszystkiego najlepszego! smile

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.