Zapraszamy do bełchatowskiej „Mini Akademii Mariusza Wlazłego”, która wraz z początkiem września rozpocznie prowadzenie zajęć siatkówki dla początkujących.

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki od godz. 15:00 w hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11. Poprowadzą je nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie Piotr Cyniak, Jarosław Nita i Agnieszka Gonerska.

Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt zajęć to 60 zł miesięcznie.