Ania Holding partnerem Treningów z Mariuszem Wlazłym. Firma z 28-letnim doświadczeniem, która współpracuje z największymi podmiotami, wesprze organizację siatkarskich zajęć dla dzieci już po raz czwarty!

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Wieluniu cały czas podnosi swoje kwalifikacje, rozwija się w wielu kierunkach jednocześnie i rozszerza zakres świadczonych usług. W chwili obecnej skład Ania Holding tworzą cztery dynamicznie rozwijające się podmioty:

Centrum Elektryczne Ania to wiodący dystrybutor artykułów elektrotechnicznych na polskim rynku. Dysponuje bardzo bogatą ofertą (kilkadziesiąt tysięcy produktów) i rozbudowaną infrastrukturą. W 2001 roku w C.E. Ania wdrożono System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Firma JB zajmuje się obróbką i przetwarzaniem kabli oraz przewodów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Produkuje na rzecz branży spawalniczej, przemysłu dźwigowego, producentów taboru szynowego oraz przemysłu elektromaszynowego.

Elektromarket to punkt sprzedaży detalicznej. Ma w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów z Polski i zza granicy. Bogaty asortyment – m.in. oświetlenie, kable i przewody oraz akcesoria spawalnicze – można kupić w siedzibie Elektromarketu w Wieluniu lub za pośrednictwem sklepu internetowego.

Energy II to spółka celowa utworzona w 2012 roku. Działa w obszarze odnawialnych źródeł energii. Realizuje projekty budowy farm wiatrowych oraz instalacji fotowoltaicznych.

Firma regularnie bierze udział w realizacji wymagających i prestiżowych projektów. W ostatnich latach były to m.in.:

• Budowa bloku energetycznego o mocy 858 MW w Elektrowni Bełchatów
• Budowa farmy wiatrowej Wartkowo
• Budowa fabryki Fiat Auto Poland w Tychach

Centrum Elektryczne “Ania”
Boguccy Sp. z o.o. Sp. k.
98-300 Wieluń, ul. R. Traugutta 43

fax: +48 43 843 41 45 wew. 818