Pięć miast z trzech województw znalazło się na trasie IV edycji „Treningów z Mariuszem Wlazłym”. Siatkarska przygoda rozegra się podczas trzech weekendów. Zaczynamy już 1 czerwca w Wieluniu!

Sztab trenerski wróci do rodzinnego miasta organizatora wydarzenia po dwóch latach nieobecności. Dzień później treningi zawitają do Krakowa (2 czerwca), który na mapie naszych capów gości od pierwszej edycji.

W następnych dniach sztab trenerski odwiedzi kolejne stałe punkty na naszej trasie. To Koluszki (5 czerwca) oraz Łódź (6 – 7 czerwca).

Z województwa łódzkiego przeniesiemy się do Trójmiasta, a dokładnie do Gdańska (15 czerwca), gdzie zakończą się tegoroczne campy.

Jak już informowaliśmy w każdym z miast odbędą się trzygodzinne treningi dla grupy 80 uczniów w kategorii wiekowej od 10 do 16 lat. - Mam nadzieję, że uczestnicy będą mogli się podczas naszych zajęć wiele nauczyć - mówi organizator, a zarazem trener Mariusz Wlazły.

Szczegółowe informacje nt. przesyłania zgłoszeń zamieszczone zostaną wkrótce na stronie Fundacji.

Terminarz IV edycji Treningów z Mariuszem Wlazłym:

1 czerwca 2019 r. godz. 10:00 – Wieluń (Hala Sportowa WOSiR, ul. Częstochowska 35)

2 czerwca 2019 r. godz. 12:00 - Kraków: (Hala Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27)

5 czerwca 2019 r. godz. 12:00 - Koluszki (Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ludowa 2)

6 czerwca 2019 r. godz. 12:00 - Łódź (Hala Sportowa MOSiR, ul. Stanisława Małachowskiego 5/7/9)

7 czerwca 2019 r. godz. 17:00 - Łódź (Hala Sportowa MOSiR, ul. Stanisława Małachowskiego 5/7/9)

15 czerwca 2019 r. godz. 12:00 – Gdańsk (Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1)