14 kwietnia hala Energia, gdzie swoje mecze rozgrywa na co dzień PGE Skra Bełchatów, gościła najlepsze drużyny „Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego”. Uczniowie klasy sportowo – językowej Tymon Rudziejewski, Jan Riabcew, Łukasz Spaleniak, Fabian Surgut i Arkadiusz Wlazły reprezentowali w zawodach Akademię Siatkówki PGE Skry Bełchatów.

Chłopcy prowadzeni przez trenerów Małgorzatę Augustyniak i Piotra Cyniaka rywalizowali w kategorii „dwójek” chłopców. Pierwszy zespół zakończył zmagania na 5 miejscu, drugi zajął w turnieju 8 miejsce.

Podczas finału nie mogło zabraknąć patrona klasy sportowo – językowej Mariusza Wlazłego, który na zakończenie zawodów wraz z Prezesem Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej – Markiem Hertlem wręczał uczestnikom nagrody i medale.

Klasyfikacja końcowa „2”

1. Młoda Bzura / Bzura Ozorków I
2. SP 12 I Tomaszów Maz
3. BZURA VII Ozorków
4. UKS Korona Bełchatów
5. Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów I
6. SP 13 I Tomaszów Maz.
7. KS Wifama Łódź I Łódź
8. Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów II
9. Szkółka-kontra Łódź
10. Bzura II Ozorków
11. MUKS Libero Pajęczno
12. SP 12 III Tomaszów Maz.

Gratulujemy naszym podopiecznym udanego występu i wierzymy, że będzie on dla nich cennym doświadczeniem w kolejnych startach!