Codzienne lekcje wychowania fizycznego z ukierunkowaniem na siatkówkę, ćwiczenia z języka angielskiego oraz udział w meczu PGE Skry Bełchatów. To tylko niektóre atrakcje czekające na uczestników "Półkolonii sportowo – językowych". Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat na sześciodniowy turnus, który odbędzie się w hali Energia i Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie w dniach 11 - 15 i 17 lutego 2019 roku.

- Postanowiliśmy zorganizować te półkolonie z myślą o dzieciach, które nie mogą wyjechać do zimowych kurortów i ferie spędzą w mieście. To dla nich świetna alternatywa na aktywny wypoczynek - mówi Mariusz Wlazły, który pomimo obowiązków sportowych z PGE Skrą Bełchatów, objął patronat nad tym wydarzeniem.

Oprócz zajęć siatkarskich (7 x 90 min.) i lekcji języka angielskiego (4 x 90 min.), uczestnicy odbędą m.in. warsztaty kulinarne w restauracji Plac' 16. W planie turnusu są również zajęcia na basenie, wyjście do kina oraz udział w meczu PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Cuprum Lubin.

Siatkarskie zajęcia poprowadzą wychowawca klasy sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego - Piotr Cyniak (grupa 8 – 11 lat) oraz trener młodego zespołu PGE Skry Bełchatów i mistrza Polski juniorów 2018 – Radosław Kolanek (grupa 12 – 14 lat).

Najważniejsze informacje

Termin: 11 - 15 i 17 lutego 2019 roku.

Miejsce: Hala Energia i Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie, ul. Dąbrowskiego 11.

Program:
8:45 - zbiórka uczestników
9:00-15:00 - zajęcia sportowo-językowe
15:15-15:30 - odbiór dzieci przez rodziców
Zapewniamy obiady, które zaplanowano w restauracji Plac' 16.

Cena: 450 zł.

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa w turnusie jest wysłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia z następującymi danymi:
- imię i nazwisko dziecka
- wiek
- szkoła
- imiona opiekunów prawnych/rodziców
- kontakt telefoniczny

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu znajdującego się TUTAJ. Wysyłać zgłoszenia można do 31 stycznia 2019 roku. Osoby, które się zakwalifikują otrzymają maila potwierdzającego udział w półkoloniach, wraz z załączonymi oświadczeniami i danymi do przelewu.

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.