4,5 miliona uczniów w niemal 24 tysiącach szkół i placówek oświatowych rozpoczęło 3 września rok szkolny 2018/2019. Wśród nich 22 adeptów klasy sportowo-językowej IV S, która powstała w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego, we wtorek nadszedł czas na pierwsze zajęcia. Nasi uczniowie szkolną przygodę rozpoczęli od lekcji wf-u, na której oczywiście nie mogło zabraknąć patrona klasy Mariusza Wlazłego. 

Przypomnijmy, że oprócz podstawowego programu nauczania, klasa zrealizuje dodatkowe lekcje z języka angielskiego i wychowania fizycznego.

- Zajęcia wychowania fizycznego będą ukierunkowane na ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami piłki siatkowej. Program przewiduje wiele atrakcji np. w postaci wycieczek naukowo-sportowych, na których uczniowie połączą wiedzę ze sportem. W klasie odbędą się też dodatkowe spotkania z zakresu dietetyki najmłodszych oraz radzenia sobie z emocjami – mówi patron klasy Mariusz Wlazły.

Zachęcamy do polubienia fanpage’a klasy sportowo-językowej School Of Volley na Facebooku. Nie zabraknie tam najważniejszych informacji nt. zajęć szkolnych, galerii zdjęć, ale i ciekawostek związanych z siatkówką. Link do strony TUTAJ

 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.